Vernisáž za účasti Jaroslava Bejvla, který vytvořil skleněný objekt přímo pro prostor Divadla Oskara Nedbala Tábor.
Vrstvení intervalů, vrstvení skleněných prvků, vznikající harmonie.
Skleněná improvizace, která ve své podstatě nese řadu podobných rysů s hudbou. Zhmotnění zvuku, logické skládání not a jejich spojování v pomyslné notové osnově. Dílo skláře je samo o sobě poutavou fantazií, která by bez virtuozity řemeslníka nemohla vzniknout. V tom lze vidět určitou symboliku a symbiózu se světem hudby.
Jaroslav Bejvl mladší, pokračovatel rodinné tradice sahající do roku 1962, je známý jako návrhář svítidel a instalací, které nalezneme po celém světě. Byl zařazen mezi 50 nejvlivnějších osobností světa v oblasti interiérového designu, které v posledních letech významně přispěly k rozvoji tohoto odvětví.
Úspěšně dostudoval design, sochařství a kresbu. Ve známém ateliéru Chihuly ve městě Seattle měl možnost odhalit některá tajemství technologie zpracování skla. Realizace Jaroslava Bejvla se vyznačují jednak používáním tradičních materiálů a řemeslných technik, ale také nejnovější technologií, a to často v interaktivních instalacích. Tímto způsobem tvoří moderní umělecká díla již třikrát zařazená do výběru prestižního magazínu Commercial Interior Design (CID) v rámci projektu „100 Objects of Desire“, který je designovou biblí pro celý svět.
Plastika Nónakord vznikla přímo pro Divadlo Oskara Nedbala Tábor. V jednom prostoru se tak setkává dílo otce a syna. Autorem lustru, který je trvale umístěn nad protilehlým schodištěm, je Jaroslav Bejvl starší.