Nabídka práce - pracovník/pracovnice PR a výstavář/výstavářka

PŘIJMEME

pracovnici PR a výstavářku/ pracovníka PR a výstaváře

Náplň práce

- zajištění propagace celé instituce – komunikace s novináři, tvorba tiskových zpráv, zajištění a tvorba propagačních materiálů

- jednoduchá správa webových stránek a sociálních sítí

- příprava PR a marketingové strategie, tvorba kampaní

- dramaturgie a realizace výstav

- provoz letního Divadelního informačního centra

Požadujeme

- minimálně SŠ vzdělání

- vynikající znalost ČJ – stylistické, komunikační a prezentační schopnosti

- organizační schopnosti, kreativní přístup

- časovou flexibilitu

- praxe v oboru výhodou

- znalost grafických programů výhodou

Nabízíme

- ohodnocení dle platných platových tříd, po zapracování osobní ohodnocení

- stravenky a volné vstupenky na námi uváděná představení

- kreativní prostředí

Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 4. září 2017 na email  ekonom@divadlotabor.cz.

Bližší informace Vám budou poskytnuty na  čísle +420  384 971 640.